5. hasičská zábava

21.02.2012 15:41

Již pátá hasičská zábava proběhla dne 18. února v Zámeckém hotelu Metternich, která se dočkala opět hojné účasti. K tanci a poslechu hrála oblíbená kapela Pralessanka, která samozřejmě nezklamala a se svým skvělým repertoárem plně uspokojila všechny přítomné. Zábavu tradičně započal zvuk ruční rotační sirény, pak následovalo uvítání, proslov starosty města a předání medailí za věrnost (10 let u sboru), které dostali Antonín Holas a Stanislav Kříž. Po té začala zábava v plném proudu a trvala do brzkých ranních hodin. Nechyběly ani tanečnice, květinová volenka, nebo bohatá tombola. Jsme rádi, že jste se bavili a doufáme, že nám zachováte přízeň a příští rok dne 16. 02. 2013 Vás uvidíme na další, již šesté hasičské zábavě.

Fotogalerii ze zábavy najdete zde. Více fotografií zde.